Muhtarlara Tarım Kredi Anlatıldı

Güce Tarım Kredi Kooperatifi Müdürlüğü’ne atanan Öznur Algan işe hızlı başlayarak ilk önce muhtarlarla bir araya geldi.Güce Tarım Kredi Kooperatifi faaliyet alanı içerisinde bulunan mahalle ve köy muhtarlarına Tarım Kredi Kooperatifleri faaliyetleri anlatılı.

  Güce Tarım Kredi Kooperatifi Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu bilgilendirme toplantısında konuşan Kooperatif Müdürü Öznur Algan, Tarım Kredi Kooperatiflerinin amacının çiftçinin her türlü tarımsal girdi ihtiyaçlarını karşılamak olduğunu söyledi.

 Müdür Algan, “Biz idareciler ve çalışanlar olarak hep birlikte el ele vererek bu kurumun gerçek sahibi olan üreticilere en iyi hizmeti vermeye çalışmalıyız. Üreticilerimize hizmet etmek ve Güce Tarım Kredi Kooperatiflerini layık olduğu yere taşımak hepimizin asli görevi olmalıdır. Güce Tarım Kredi Kooperatifinde artık çok şeylerin değiştiğini üreticilerimizin bilmesi gerekiyor. Kooperatifimize ortak olmayan çiftçilerimizi en kısa zamanda kooperatife başvurarak  ortak olmalarını bekliyorum. Bu konuda siz muhtarlardan desteklerinizi bekliyorum. Güce’de tarımla ilgili karşılaşmış olduğunuz sıkıntıları dinleyip,  bu sıkıntıların çözümüne yönelik çalışmalar yapmaya geldik.” dedi.

Güce Tarım Kredi Kooperatifi toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Güce Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Öznur Algan, Müdür Yardımcısı Mehmet Sefa Eren,mahalle ve köy muhtarlarının yanı sıra yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Gazeteler

Ziyaretçi Sayacı

873577
Bugün
Dün
Bu Hafta
Geçen Hafta
Bu Ay
Geçen Ay
Tümü
1140
1027
5082
823623
34899
40806
873577

Senin IP: 54.167.135.247
Tarih/Saat: 26-03-2015 23:44:23